O Nas

Profilaktyka przez żywienie - to główna zasada, którą spełniają starannie skomponowane karmy Brit Care. Wiemy, że zwierzęta domowe są w równym stopniu jak my sami narażone na stres i poważne choroby, dlatego z miłości do nich opracowaliśmy unikalną recepturę, opartą na wyselekcjonowanych składnikach. Wierzymy, że odpowiednia dieta ma ogromne znaczenie dla zdrowia i kondycji naszych czworonożnych przyjaciół. Stąd w karmach Brit znajdziecie tylko to, co najlepsze: wysokiej jakości mięso, ryby, warzywa i owoce, zioła oraz składniki funkcjonalne.

 
ŁOSOŚ - dla poprawienia stanu sierści i skóry oraz zachowania zdrowego układu sercowo-naczyniowego
 
JAGNIĘCINA - dla odpowiedniego odżywienia mięśni i tkanek oraz utrzymania odpowiedniej kondycji
 
OSTROPEST PLAMISTY - dla polepszenia metabolizmu, regeneracji wątroby i zapobiegania stanom zapalnym
 
WITAMINA C, PROBIOTYKI I INULINA - dla lepszej odporności organizmu
 
HIPOALERGICZNA FORMUŁA KARM BRIT CARE - dla wyeliminowania nietolerancji pokarmowych i nadwrażliwości
Zdajemy sobie sprawę, że każdy pies, kot oraz małe zwierzę ma inne potrzeby, dlatego karmy Brit dostosowaliśmy adekwatnie do wielkości oraz wieku zwierzaka. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić każdemu pupilowi odpowiednią ilość składników odżywczych i zaspokoić jego apetyt każdego dnia.


Z myślą o szczególnie wrażliwych czworonogach skomponowaliśmy bezzbożowe, hipoalergiczne formuły Brit Care, z których wyeliminowaliśmy powszechnie stosowane składniki, takie jak pszenica, kukurydza, soja, wieprzowina czy wołowina, będące częstym powodem alergii pokarmowych u zwierząt. Dlaczego karmy hipoalergiczne są najlepszym posiłkiem dla Twojego pupila ? Dieta wolna od alergenów pozwala zapobiegać występowaniu nietolerancji pokarmowych i uczuleń, jest lekkostrawna i zmniejsza obciążenie organizmu.

Na specjalne potrzeby przygotowaliśmy specjalne rozwiązania. Twój zwierzak jest wyjątkowo aktywny, bierze udział w konkursach i wystawach, ma problem z nadwagą lub jest po sterylizacji ? Szeroka gama odpowiednio skomponowanych karm pozwoli Ci zapewnić mu właściwą dietę.
Wyłącznym dystrybutorem karm marki Brit, Brit Care, w Polsce jest firma Azan Sp. z o.o. Sp.K., która od kilkudziesięciu lat działa na rynku zoologicznym, wybierając to, co najlepsze dla zwierząt domowych. Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb żywieniowych czworonogów z ich najróżniejszymi codziennymi potrzebami i wymogami. Stawiamy na sprawdzone produkty i receptury, stworzone z miłości do zwierząt i w oparciu o fachową wiedzę. W codziennej pracy kierujemy się czterema zasadami:

1 na pierwszym miejscu stawiamy na zdrowie i dobro zwierząt
2 prowadzeniu badań i eksperymentów na zwierzętach mówimy NIE
3 jesteśmy przeciwni okrucieństwu i wszelkim przejawom agresji wobec zwierząt
4 akceptujemy wyłącznie składniki, które są bezpieczne dla zdrowia naszych czworonogów

 

Slava Yurthev Copyright